
Hurakan HKN-SPA36 қамыр бөлгіш
- Бар
- Коды:123633
1 224 554 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SPA36 қамыр бөлгіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр бөліктерін белгіленген салмақтағы бөліктерге жылдам бөлуге арналған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 595x495x1405 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 207253 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 165 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 185 келі |
| Қамыр дайындамасының салмағы | 30-дан 180 гр-ға дейін |
| Биіктігі | 1285 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Сыбаға саны | 36 |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | қамыр бөлгіш |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 1 224 554 ₸


