
Тестоокруглитель Восход ТО-6
- Бар
- Коды:67011
10 304 331 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Восход ТО-6 қамыр илегіші наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және тамақ өңдеу зауыттарында біркелкі құрылымды жасау, көмірқышқыл газын ішінара кетіру, беткі тесіктерді бітеу және дайындамаларды сфералық пішінге келтіру үшін қолданылады. Конустың, науалардың және беру науасының жұмыс беті фотопластикалық босату құрамымен қапталған.
Жеткізу көлеміне керек-жарақтар жиынтығы кіреді.
Жабдық бөлшектелген түрде жеткізіледі. Монтаждау және іске қосу-жөндеу жұмыстарын білікті мамандар жүргізеді. Жұмыстардың құны жеке есептеледі.
Ерекшеліктері:
- Қамыр дайындамасының массасына байланысты конусқа қатысты науа сегменттерінің орналасуын реттеуге арналған электр жетегі
- Желдеткіш жылытқышты қызып кетуден қорғау
- Қамыр дайындамаларын қыздырылған, қыздырылмаған ауамен дөңгелектеу кезінде үрлеу, үрлеуді өшіру мүмкіндігі
- Индикациямен конустың айналу жиілігін бірқалыпты реттеу
- Дисплейде индикациясы бар қамыр дайындамаларының есептегіші
- Дисплейде конус пен науа арасындағы қашықтықты миллиметрмен көрсету
- Сөндіргіш шығуда дайындаманың тұрақты орналасуын қамтамасыз етеді
- Қабылдау және бұру тасымалдағыштары
- Қамыр дайындамасынан кесектердің "жұлынуын" болдырмайтын төсемдер
- Ұн шығынын реттейтін ұн тартқыш
- Қамырды дөңгелектегішті қамырды бөлу сызығын басқару құрылғысына қосуға арналған қосқыш
- Салмақтары әртүрлі дайындамалармен жұмыс істеу үшін қамыр илегішті жылдам қайта баптауға мүмкіндік беретін науаны орталық реттеу механизмі
- Ұн шаңын жинауға арналған үстел
- 4 бұрылмалы доңғалақ тіректері, оның 2 тежегіш-бекіткіштері бар
- Қозғалыстың ұлғайтылған жолы
Қосымша сипаттамалар:
- Қамыр дайындамаларының ылғалдылығы: 40-тан 44-ке дейін%
- Конустың айналу жиілігі: 40-тан 60 айн/мин дейін.
- Конус беті бойынша қозғалыс жолының ұзындығы: 6,3 м
- Қаптамадағы габариттері:
- 1 орын: 1400х1300х1890 мм
- 2 орын: 1000х750х525 мм
- Салмақ:
- 1 орын: 520 келі
- 2 орын: 55 келі
- Қаптамасы бар салмақ:
- 1 орын: 537 келі
- 2 орын: 77 келі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 334.00.00.000-да |
| Салмағы (қаптамасыз) | 595 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 614 келі |
| Қамыр дайындамасының салмағы | 0,05-тен 1 гр-ға дейін |
| Биіктігі | 1900 мм |
| Тереңдігі | 1600 мм |
| Қуат | 3.2 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 3600 дана/мин. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | қамырды бөлгіш-қамырды дөңгелектеуші |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Ені | 1700 мм |
- Бағасы: 10 304 331 ₸



