
Қамырды нығыздайтын машина Восход ТЗ-4М
- Бар
- Коды:67021
5 342 005 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Восход ТЗ-4М қамыр илейтін машина наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және тамақ өңдеу зауыттарында қамыр дайындамаларына цилиндрлік пішін беру үшін қолданылады. Дөңгелектегеннен кейін жоғары сапалы өнім алу үшін қамыр дайындамаларын алдын ала тексеруден өткізген жөн. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, илектеу шығыршықтары цестиленнен, бүйірлік бағыттағыштары капленнен жасалған.
Жеткізу көлеміне қосалқы бөлшектер жинағы кіреді.
Жабдық бөлшектелген түрде жеткізіледі. Монтаждау және іске қосу-жөндеу жұмыстарын білікті мамандар жүргізеді. Жұмыстардың құны жеке есептеледі.
Ерекшеліктері:
- Тиеу бункеріндегі орталықтандыру құрылғысы
- 3 "Авариялық тоқтату" батырмасы
- Бұғаттағыш ажыратқыштар
- Тиеу бункерінің қорғаныс құлыптау құрылғысы
- Реттеу:
- Нониустары бар штурвалдардың көмегімен домалатқыш біліктердің жоғарғы және төменгі жұптарының саңылауы
- Сызықтық шкала бойынша анықтауға болатын қамыр бөлігінің бүйірлік рельстері арасындағы қашықтық
- Қырғыштары бар домалақ біліктер
- Үстіңгі жұптың жылжымалы шығыршықтарында дайындамаларды ұстауды жақсартатын ойықтар бар
- Көп қабатты жіксіз тасымалдау таспасы
- Мөлдір қайырмалы қақпақ
- Тігіс тақтасы оңай тазалау және техникалық қызмет көрсету үшін еңкейіп, еңкейтілген күйде бекітіледі
- Тігіс тақтасының беті - "вафли" бетінің өрнегі бар конвейер таспасы
- 4 бұрылмалы роликті тіректер, оның 2-уі бекіткіштері бар, биіктігі бойынша реттеледі
- Реттелетін тіректердің көмегімен тасымалдаушының биіктігін өзгерту
Қосымша сипаттамалар:
- Қамырдың ылғалдылығы: 39-дан 44-ке дейін%
- Қамыр дайындамаларының ұзындығы, артық емес: 500 мм
- Қамыр дайындамаларының диаметрі, артық емес: 85 мм
- Тігіс тақтасының ені мен ұзындығы: 550х1200 мм
- Қаптамадағы габариттері: 2410х1100х1418 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | В318.00.00.000 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 320 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 406.5 кг |
| Биіктігі | 1300 мм |
| Тереңдігі | 2313-тен 2793 мм-ге дейін |
| Дайындаманың ұзындығы | 500 мм |
| Дайындаманың салмағы | 150-ден 800 г дейін |
| Қуат | 1.9 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 3000 дана/сағ |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 879 мм |
| Конвейердің ені | 550 мм |
- Бағасы: 5 342 005 ₸





