
Қамырды нығыздайтын машина Восход ТЗ-6
- Бар
- Коды:67022
9 730 400 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Восход ТЗ-6 қамыр илейтін машина наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және тамақ өңдеу зауыттарында қамыр дайындамаларына цилиндрлік пішін беру үшін қолданылады. Дөңгелектегеннен кейін жоғары сапалы өнім алу үшін қамыр дайындамаларын алдын ала тексеруден өткізген жөн. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, шығыршықтар мен орталықтандыру механизмінің шығыршықтары, бүйірлік бағыттағыштар полимерлі материалдан жасалған.
Машина жинағына қамыр дайындамаларын алдын ала илемдеуге арналған ені бойынша екі стандартты өлшемдегі ауыстырылатын тігіс тақтасы кіреді.
Жеткізу көлеміне қосалқы бөлшектер жинағы мен керек-жарақтар жинағы кіреді.
Жабдық бөлшектелген түрде жеткізіледі. Монтаждау және іске қосу-жөндеу жұмыстарын білікті мамандар жүргізеді. Жұмыстардың құны жеке есептеледі.
Ерекшеліктері:
- Орталықтандыру механизмі қабылдау конвейерінің үстінде орналасқан 2 тік шығыршықтан тұрады, шығыршықтар арасындағы саңылау қамыр бөлігінің массасына байланысты индикаторы бар тұтқаның көмегімен 26 мм-ден 62 мм-ге дейін реттеледі
- Иілгіш металл тор түріндегі орама жасаушы
- 2 тігісті тақталар
- 3 "Авариялық тоқтату" батырмасы
- Бұғаттағыш ажыратқыштар
- Реттеу:
- Жылжымалы шығыршықтар арасындағы саңылау
- Нығыздау тақталары мен конвейер лентасы арасындағы саңылау
- Әртүрлі ылғалдылықтағы қамырдан жасалған дайындамаларды жоғары сапалы илемдеу үшін таспа мен илемдеу роликтерінің қозғалыс жылдамдығы
- қамыр дайындамасын жаюдың 3 сатысы:
- Беруші тасымалдаушы мен қысым шығыршығы арасында
- Роликтердің бірінші жұбында
- Роликтердің екінші жұбында
- Нониустары бар штурвалдардың көмегімен өту саңылауларын жылдам және ыңғайлы реттеуге арналған құрылғылары бар домалату торабы
- Қырғыштары бар жылжымалы біліктер
- Қамыр дайындамасының ұштарын домалату ауыстырылатын тігіс тақтасына жақын орналасқан бүйірлік бағыттағыштармен қамтамасыз етіледі
- Соңғы илемдеу тақтасы ұштарын түпкілікті жылжыту және қамыр бөлігінің ұзындығын калибрлеу үшін биіктігі 25 мм бүйірлік рельстермен жабдықталған
- Қамыр дайындамасының нығыздау тақтасының астынан шығатын жердегі тасымалдау торы түсіру кезінде қамыр дайындамасының орнын теңестіру үшін қызмет етеді
- Қамыр дайындамаларын санау датчигі
- Көп қабатты жіксіз тасымалдау таспасы
- Мөлдір қайырмалы қақпақ
- Соңғы илемдеу тақтасы еңкейіп, тігіс тақтасының салмағын өтеу және тазалау мен техникалық қызмет көрсетуді жеңілдету үшін оны көтерілген күйде бекіту үшін газ серіппелерімен жабдықталған
- Тігіс тақтасының беті - "вафли" бетінің өрнегі бар конвейер таспасы
- 4 бұрылмалы роликті тіректер, оның 2-уі бекіткіштері бар
- Реттелетін тіректердің көмегімен тасымалдаушының биіктігін өзгерту
Қосымша сипаттамалар:
- Қамырдың ылғалдылығы: 39-дан 44-ке дейін%
- Қамыр дайындамаларының ұзындығы, артық емес: 500 мм
- Қамыр дайындамаларының диаметрі, артық емес: 80 мм
- Ені:
- Қабылдағыш транспортердің лентасы: 280 мм
- Қалыптастырушы тасымалдағыштың лентасы: 550 мм
- Ауыспалы тігісті тақталардың ені мен ұзындығы: 200х800 мм, 280х800 мм
- Тігістің соңғы тігісінің ұзындығы: 1200 мм
- Қаптамадағы габариттері: 4100х1000х1666 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | В390.00.00.000 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 540 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 750 келі |
| Биіктігі | 1570 мм |
| Тереңдігі | 878 мм |
| Дайындаманың ұзындығы | 500 мм |
| Дайындаманың салмағы | 150-ден 800 г дейін |
| Қуат | 2.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 3600 дана/сағ |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 4050 мм |
| Конвейердің ені | 550 мм |
- Бағасы: 9 730 400 ₸


