
Спиральді қамыр илегіш Abat ТМС-80НН-2П CHEF
- Бар
- Коды:105097
2 734 368 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спиральді қамыр илегіш Abat ТМС-80НН-2П CHEF қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді дайындау үшін қолданылатын әртүрлі қамырларды илеу үшін қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус полимерлі жабыны бар жоғары сапалы конструкциялық болаттан жасалған, илеу кезінде бұйыммен жанасатын машинаның металл бөлшектері (спираль, дежа, пышақ) - AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электрондық бағдарламаланатын басқару панелі
- Белдік-тізбекті жетек
- Таймер
- Спиралдың эксцентрик бойынша айналуы
- Спираль айналымының жоғары жылдамдығы
- Тазалауды жеңілдету үшін тостағанның дөңгелектелген ішкі бұрыштары
Қосымша сипаттамалар:
- Тестті жүктеу:
- Ашытқы қамыры: 55 кг
- Қатты қамыр: 18 кг
- Айналу жылдамдығы:
- Спираль: 120-дан 240 айн/мин дейін.
- Дежа: 10-нан 20 айн/мин дейін.
- Қамырдың бір бөлігін илеу уақыты: 8-ден 12 минутқа дейін.
- Тұтынылатын қуат:
- Номиналды: 2,3-тен 3,5 кВТ-қа дейін
- Электр қозғалтқышы: 2,2-ден 3,4 кВТ-қа дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 41000019563 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 245 келі |
| Биіктігі | 1230-дан 1260 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 1020 мм |
| Тестті жүктеу | 18-ден 55 кг-ға дейін |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Тік сынақ кернеуі | 380 Жылы |
| Қуат | 2.3-тен 3.5 кВТ-қа дейін |
| Тостағанның көлемі | 80 л |
| Өнімділік | 300 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 680 мм |
- Бағасы: 2 734 368 ₸







