
Спиральді қамыр илегіш Abat ТМС-40НН-2Р LIGHT
- Бар
- Коды:114293
1 231 306 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спиральді қамыр илегіш Abat ТМС-40НН-2Р LIGHT қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді дайындау үшін қолданылатын әртүрлі қамырларды илеу үшін қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус полимерлі жабыны бар жоғары сапалы конструкциялық болаттан жасалған, илеу кезінде бұйыммен жанасатын машинаның металл бөлшектері (спираль, дежа, пышақ) - AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электромеханикалық басқару панелі
- Белдік-тізбекті жетек
- Таймер
- Спиралдың эксцентрик бойынша айналуы
- Тостаған мен спиральдың сырт жағы
- Спираль айналымының жоғары жылдамдығы
- Тазалауды жеңілдету үшін тостағанның дөңгелектелген ішкі бұрыштары
Қосымша сипаттамалар:
- Ашытқы қамырының қамырын салу: 25 кг
- Айналу жылдамдығы:
- Спираль: 80-ден 160 айн/мин дейін.
- Дежа: 7,5-тен 15 айн/мин дейін.
- Қамырдың бір бөлігін илеу уақыты: 10-нан 14 минутқа дейін.
- Тұтынылатын қуат:
- Номиналды: 0,8-ден 1,4 кВТ-қа дейін
- Электр қозғалтқышы: 0,8-ден 1,4 кВТ-қа дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 41000019571 / ТМС-40НН-2Р |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Биіктігі | 750 мм |
| Тереңдігі | 790 мм |
| Тестті жүктеу | 25 келі |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Қуат | 0.8-ден 1.4 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 40 л |
| Өнімділік | 125 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 455 мм |
- Бағасы: 1 231 306 ₸


