
Спиральді қамыр илегіш Abat ТМС-30НН-1Ц CHEF
- Бар
- Коды:93765
1 228 500 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спиральді қамыр илегіш Abat ТМС-30НН-1Ц CHEF қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді дайындау үшін қолданылатын әртүрлі қамырларды илеу үшін қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус полимерлі жабыны бар жоғары сапалы конструкциялық болаттан жасалған, илеу кезінде бұйыммен жанасатын машинаның металл бөлшектері (спираль, дежа, пышақ) - AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электромеханикалық басқару панелі
- Белдік-тізбекті жетек
- Спиралдың эксцентрик бойынша айналуы
- Тостаған мен спиральдың сырт жағы
- Спираль айналымының жоғары жылдамдығы
- Тазалауды жеңілдету үшін тостағанның дөңгелектелген ішкі бұрыштары
Қосымша сипаттамалар:
- Тестті жүктеу:
- Ашытқы қамыры: 18 кг
- Қатты қамыр: 6 кг
- Айналу жылдамдығы:
- Спираль: 120 айн/мин.
- Дежа: 10 айн/мин.
- Қамырдың бір бөлігін илеу уақыты: 8-ден 12 минутқа дейін.
- Тұтынылатын қуат:
- Номиналды: 1,6 кВТ
- Электр қозғалтқышы: 1,5 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 41000019538 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 103 келі |
| Биіктігі | 660 мм |
| Тереңдігі | 830 мм |
| Тестті жүктеу | 6-дан 18 кг-ға дейін |
| Жылдамдықтар саны | 1 жылдамдық |
| Тік сынақ кернеуі | 380 Жылы |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 30 л |
| Өнімділік | 90 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 490 мм |
- Бағасы: 1 228 500 ₸








