
Спиральді қамыр илегіш Abat ТМС-30НН-2Ц CHEF
- Бар
- Коды:93766
1 341 866 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спиральді қамыр илегіш Abat ТМС-30НН-2Ц CHEF қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді дайындау үшін қолданылатын әртүрлі қамырларды илеу үшін қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус полимерлі жабыны бар жоғары сапалы конструкциялық болаттан жасалған, илеу кезінде бұйыммен жанасатын машинаның металл бөлшектері (спираль, дежа, пышақ) - AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электромеханикалық басқару панелі
- Белдік-тізбекті жетек
- Спиралдың эксцентрик бойынша айналуы
- Тостаған мен спиральдың сырт жағы
- Спираль айналымының жоғары жылдамдығы
- Тазалауды жеңілдету үшін тостағанның дөңгелектелген ішкі бұрыштары
Қосымша сипаттамалар:
- Тестті жүктеу:
- Ашытқы қамыры: 18 кг
- Қатты қамыр: 6 кг
- Айналу жылдамдығы:
- Спираль: 90-нан 180 айн/мин дейін.
- Дежа: 7,5-тен 15 айн/мин дейін.
- Қамырдың бір бөлігін илеу уақыты: 8-ден 12 минутқа дейін.
- Тұтынылатын қуат:
- Номиналды: 1,1-ден 1,8 кВТ-қа дейін
- Электр қозғалтқышы: 1-ден 1,7 кВТ-қа дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 41000018850 / ТМС-30НН-2Ц |
| Салмағы (қаптамасыз) | 106 келі |
| Биіктігі | 660 мм |
| Тереңдігі | 830 мм |
| Тестті жүктеу | 6-дан 18 кг-ға дейін |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Тік сынақ кернеуі | 380 Жылы |
| Қуат | 1.1-ден 1.8 кВТ-қа дейін |
| Тостағанның көлемі | 30 л |
| Өнімділік | 110 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 490 мм |
- Бағасы: 1 341 866 ₸









