
Спиральді қамыр илегіш Abat ТМС-40НН-2П CHEF
- Бар
- Коды:80495
1 856 669 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спиральді қамыр илегіш Abat ТМС-40НН-2П CHEF қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді дайындау үшін қолданылатын әртүрлі қамырларды илеу үшін қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус полимерлі жабыны бар жоғары сапалы конструкциялық болаттан жасалған, илеу кезінде бұйыммен жанасатын машинаның металл бөлшектері (спираль, дежа, пышақ) - AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электрондық бағдарламаланатын басқару панелі
- Белдік жетегі
- Таймер
- Спиралдың эксцентрик бойынша айналуы
- Спираль айналымының жоғары жылдамдығы
- Тазалауды жеңілдету үшін тостағанның дөңгелектелген ішкі бұрыштары
Қосымша сипаттамалар:
- Тестті жүктеу:
- Ашытқы қамыры: 25 кг
- Қатты қамыр: 8 кг
- Айналу жылдамдығы:
- Спираль: 140-тан 280 айн/мин дейін.
- Дежа: 12,5-тен 25 айн/мин дейін.
- Қамырдың бір бөлігін илеу уақыты: 8-ден 12 минутқа дейін.
- Тұтынылатын қуат:
- Номиналды: 1,6-дан 2,6 кВТ-қа дейін
- Электр қозғалтқышы: 1,5-тен 2,5 кВТ-қа дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 41000006621 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 135 келі |
| Айналдыру Бұралмалы сынақ кернеуі | 380 Жылы |
| Биіктігі | 1100-ден 1150 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Тестті жүктеу | 8-ден 25 кг-ға дейін |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Қуат | 1.6-дан 2.6 кВТ-қа дейін |
| Тостағанның көлемі | 40 л |
| Өнімділік | 150 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 555 мм |
- Бағасы: 1 856 669 ₸




