
Спиральді қамыр илегіш Abat ТМС-30НН-2Р LIGHT
- Бар
- Коды:115815
1 158 186 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спиральді қамыр илегіш Abat ТМС-30НН-2Р LIGHT қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді дайындау үшін қолданылатын әртүрлі қамырларды илеу үшін қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус полимерлі жабыны бар жоғары сапалы конструкциялық болаттан жасалған, илеу кезінде бұйыммен жанасатын машинаның металл бөлшектері (спираль, дежа, пышақ) - AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электромеханикалық басқару панелі
- Тізбекті жетек
- Таймер
- Спираль айналымының жоғары жылдамдығы
- Тазалауды жеңілдету үшін тостағанның дөңгелектелген ішкі бұрыштары
Қосымша сипаттамалар:
- Қамырдың бір бөлігін илеу уақыты: 10-нан 14 минутқа дейін.
- Тұтынылатын қуат: 0,75 / 1,1 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 41000000023 / ТМС-30НН-2Р |
| Салмағы (қаптамасыз) | 95 келі |
| Биіктігі | 720 мм |
| Тереңдігі | 790 мм |
| Тестті жүктеу | 20 келі |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Қуат | 0.75-тен 1.1 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 30 л |
| Өнімділік | 100 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 1 158 186 ₸


