
Спиральді қамыр илегіш Abat ТМС-100НН-2П CHEF
- Бар
- Коды:87452
3 616 888 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спиральді қамыр илегіш Abat ТМС-100НН-2П CHEF қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді дайындау үшін қолданылатын әртүрлі қамырларды илеу үшін қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус полимерлі жабыны бар жоғары сапалы конструкциялық болаттан жасалған, илеу кезінде бұйыммен жанасатын машинаның металл бөлшектері (спираль, дежа, пышақ) - AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электрондық бағдарламаланатын басқару панелі
- Белдік жетегі
- Таймер
- Спиралдың эксцентрик бойынша айналуы
- Тостаған мен спиральдың сырт жағы
- Спираль айналымының жоғары жылдамдығы
- Тазалауды жеңілдету үшін тостағанның дөңгелектелген ішкі бұрыштары
Қосымша сипаттамалар:
- Тестті жүктеу:
- Ашытқы қамыры: 65 кг
- Қатты қамыр: 21 кг
- Айналу жылдамдығы:
- Спираль: 125-тен 250 айн/мин дейін.
- Дежа: 17 айн/мин.
- Қамырдың бір бөлігін илеу уақыты: 10-нан 15 минутқа дейін.
- Тұтынылатын қуат:
- Номиналды: 3,2-ден 5,4 кВТ-қа дейін
- Электр қозғалтқышы: 2,3-тен 4,5 кВТ-қа дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 41000019568 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 360 келі |
| Биіктігі | 1250-ден 1280 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 1075 мм |
| Тестті жүктеу | 21-ден 65 кг-ға дейін |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Тік сынақ кернеуі | 380 Жылы |
| Қуат | 3.2-ден 5.4 кВТ-қа дейін |
| Тостағанның көлемі | 100 л |
| Өнімділік | 325 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 3 616 888 ₸






