
Спиральді қамыр илегіш Abat ТМС-20НН-1Р LIGHT
- Бар
- Коды:127124
1 007 030 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спиральді қамыр илегіш Abat ТМС-20НН-1Р LIGHT қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді дайындау үшін қолданылатын әртүрлі қамырларды илеу үшін қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус полимерлі жабыны бар жоғары сапалы конструкциялық болаттан жасалған, илеу кезінде бұйыммен жанасатын машинаның металл бөлшектері (спираль, дежа, пышақ) - AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электромеханикалық басқару панелі
- Тізбекті жетек. Ресурсы жоғары және қауіпсіздік шегі үлкен тізбектер
- Электр қозғалтқышының тұрақты жұмысына және оның қызып кетуіне жол бермеуге арналған редукторлы қозғалтқыш
- Спиральдың тұрақты айналу жылдамдығы
- Қамырды біркелкі араластыру
- Шаршы қималы немесе жолақ түріндегі түзу пышақ
- Тот баспайтын болаттан жасалған тостағанның қорғаныш торы
- Тазалауды жеңілдету үшін тостағанның дөңгелектелген ішкі бұрыштары
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның айналу жылдамдығы: 10 айн/мин дейін.
- Спиралдың айналу жылдамдығы: 107 айн/мин дейін.
- Қамырдың бір бөлігін илеу уақыты: 13-тен 17 минутқа дейін.
- Илеу органы мен тостағанның түбі арасындағы саңылау: 3-тен 5 мм-ге дейін
- Тостағанның қабырғаларының қалыңдығы: 1,5 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 41000000049 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 75 келі |
| Айналдыру ыдысыкернеу | 380 Жылы |
| Биіктігі | 615 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Тестті жүктеу | 12 келі |
| Жылдамдықтар саны | 1 жылдамдық |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 20 л |
| Өнімділік | 50 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 395 мм |
- Бағасы: 1 007 030 ₸



