
Спиральді қамыр илегіш Abat ТМС-30НН-1Р LIGHT
- Бар
- Коды:118151
1 051 382 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спиральді қамыр илегіш Abat ТМС-30НН-1Р LIGHT қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді дайындау үшін қолданылатын әртүрлі қамырларды илеу үшін қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус полимерлі жабыны бар жоғары сапалы конструкциялық болаттан жасалған, илеу кезінде бұйыммен жанасатын машинаның металл бөлшектері (спираль, дежа, пышақ) - AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электромеханикалық басқару панелі
- Тізбекті жетек
- Электр қозғалтқышының тұрақты жұмысына және оның қызып кетуіне жол бермеуге арналған редукторлы қозғалтқыш
- Спиральдың тұрақты айналу жылдамдығы
- Тот баспайтын болаттан жасалған тостағанның қорғаныш торы
- Тазалауды жеңілдету үшін тостағанның дөңгелектелген ішкі бұрыштары
Қосымша сипаттамалар:
- Қамырдың бір бөлігін илеу уақыты: 13-тен 17 минутқа дейін.
- Тұтынылатын қуат: 1,1 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 41000000033 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 95 келі |
| Биіктігі | 720 мм |
| Тереңдігі | 790 мм |
| Тестті жүктеу | 20 келі |
| Жылдамдықтар саны | 1 жылдамдық |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 30 л |
| Өнімділік | 80 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 1 051 382 ₸



