
Қамыр илейтін машина Abat ТМС-20НН-2Р
- Бар
- Коды:225607
1 127 593 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ТМС-20НН-2Р қамыр илеу машинасы нан-тоқаш кәсіпорындарында, кондитерлік цехтарда және қоғамдық тамақтандыру орындарында ашытқы қамырын илеуге арналған. Модель электромеханикалық басқару панелімен және таймермен жабдықталған. Тостағанның спиралі, дежасы, пышағы және қорғаныш торы сапалы AISI 304 тағамдық аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тостаған жетек элементтерінің айналу жылдамдығының төмендігіне байланысты тыныш жұмыс
- Электр қозғалтқышының тұрақты жұмысына және оның қызып кетуіне жол бермеуге арналған редукторлы қозғалтқыш
- Аналогтармен салыстырғанда қимасының үлкен болуына байланысты илеу органының (спиральдың) қауіпсіздік шегін арттыру
- Спиральдың тұрақты айналу жылдамдығы
- Қамырды араластыру уақытын қысқартуға арналған спиральдың түпнұсқа пішіні
- Машинаны гигиеналық тазалауды жеңілдету үшін тостағанның дөңгелектелген ішкі бұрыштары
- Қамырды біркелкі араластыру
- Шаршы қималы немесе жолақ түріндегі түзу пышақ
- Тізбекті жетек
- Ресурсы жоғары және қауіпсіздік шегі үлкен тізбектер
- Химиялық және физикалық әсерлерге төзімділігі жоғары, соққыға төзімділігі жоғары, соққы кезінде сынбайтын корпустың полимерлі жабыны
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның айналу жылдамдығы: 7,5-тен 15 айн/мин дейін.
- Спиралдың айналу жылдамдығы: 160 айн/мин дейін.
- Қамырдың бір бөлігін илеу уақыты: 10-нан 14 минутқа дейін.
- Илеу органы мен тостағанның түбі арасындағы саңылау: 3-тен 5 мм-ге дейін
- Тостағанның қабырғаларының қалыңдығы: 1,5 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 75 келі |
| Биіктігі | 615 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Тестті жүктеу | 1.5-тен 12 кг-ға дейін |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Басты көтеру механизмі | көтергіш траверса |
| Қуат | 0.6-дан 0.9 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 20 л |
| Өнімділік | 60 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 395 мм |
- Бағасы: 1 127 593 ₸




