
Спиральді қамыр илегіш Abat ТМС-20НН-МЦ CHEF
- Бар
- Коды:118149
1 358 343 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спиральді қамыр илегіш Abat ТМС-20НН-МЦ CHEF қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді дайындау үшін қолданылатын әртүрлі қамырларды илеу үшін қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус полимерлі жабыны бар жоғары сапалы конструкциялық болаттан жасалған, илеу кезінде бұйыммен жанасатын машинаның металл бөлшектері (спираль, дежа, пышақ) - AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электрондық басқару панелі
- Белдік-тізбекті жетек
- Таймер
- Спиралдың эксцентрик бойынша айналуы
- Тостаған мен спиральдың сырт жағы
- Спираль айналымының жоғары жылдамдығы
- Тазалауды жеңілдету үшін тостағанның дөңгелектелген ішкі бұрыштары
Қосымша сипаттамалар:
- Тестті жүктеу:
- Ашытқы қамыры: 12 кг
- Қатты қамыр: 4 кг
- Айналу жылдамдығы:
- Спираль: 90-нан 180 айн/мин дейін.
- Дежа: 7,5-тен 15 айн/мин дейін.
- Қамырдың бір бөлігін илеу уақыты: 8-ден 12 минутқа дейін.
- Тұтынылатын қуат:
- Номиналды: 1,2 кВТ
- Электр қозғалтқышы: 1,1 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 41000018973 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Биіктігі | 630 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Тестті жүктеу | 4-тен 12 кг-ға дейін |
| Жылдамдықтар саны | вариатор (бірқалыпты реттеу) |
| Тік сынақ кернеуі | 220 Жылы |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 20 л |
| Өнімділік | 72 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 460 мм |
- Бағасы: 1 358 343 ₸







