
Спиральді қамыр илегіш Abat ТМС-120СП-2П
- Бар
- Коды:123447
6 501 557 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat TMS-120SP-2P спиральді қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді дайындау үшін қолданылатын әртүрлі қамыр илеу үшін қолданылады. Модель дөңгелектермен жабдықталған.
Корпус полимерлі жабыны бар жоғары сапалы конструкциялық болаттан жасалған, илеу кезінде бұйыммен жанасатын машинаның металл бөлшектері (спираль, дежа, пышақ) - AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электрондық бағдарламаланатын басқару панелі
- Белдік жетегі
- Таймер
- Спиралдың эксцентрик бойынша айналуы
- Тостаған мен спиральдың сырт жағы
- Спираль айналымының жоғары жылдамдығы
- Тазалауды жеңілдету үшін тостағанның дөңгелектелген ішкі бұрыштары
Қосымша сипаттамалар:
- Тестті жүктеу:
- Ашытқы қамыры: 80 кг
- Қатты қамыр: 25 кг
- Айналу жылдамдығы:
- Спираль: 125-тен 250 айн/мин дейін.
- Дежа: 17 айн/мин.
- Қамырдың бір бөлігін илеу уақыты: 10-нан 15 минутқа дейін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Тостағанды бекіту механизмі | жылжымалы нанкеспек |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 41000001958041001918464 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 425 келі |
| Айналдыру Бұралмалы сынақ кернеуі | 380 Жылы |
| Биіктігі | 1050-ден 1130 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 1765 мм |
| Тестті жүктеу | 25-тен 80 кг-ға дейін |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Қуат | 3.2-ден 5.4 кВТ-қа дейін |
| Тостағанның көлемі | 120 л |
| Өнімділік | 400 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 930 мм |
- Бағасы: 6 501 557 ₸







