
Спиральді қамыр илегіш GASTRORAG HS40-HG
- Бар
- Коды:40838
293 787 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HS40-HG спиральді қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда сұйық емес қамырдың әртүрлі түрлерін илеу үшін қолданылады. Илеу органының спиралы бір уақытта өз осінің айналасында және тостағанның шеңбері бойымен айналады, осылайша қамыр иленеді. Дежа тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қамырға арналған ілмек кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жылдамдығы:
- Араластырғыш: 114 / 230 айн/мин.
- Дежа: 10 / 21 айн/мин.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 153 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 920 мм |
| Тестті жүктеу | 16 келі |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 40 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 510 мм |
- Бағасы: 293 787 ₸


