
Спиральді қамыр илегіш GASTRORAG HS20-HG
- Бар
- Коды:40836
499 080 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HS20-HG спиральді қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда сұйық емес қамырдың әртүрлі түрлерін илеу үшін қолданылады. Илеу органының спиралы бір уақытта өз осінің айналасында және тостағанның шеңбері бойымен айналады, осылайша қамыр иленеді. Дежа тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қамырға арналған ілмек кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жылдамдығы:
- Араластырғыш: 232 айн/мин.
- Дежа: 24 айн/мин.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 78 келі |
| Биіктігі | 730 мм |
| Тереңдігі | 680 мм |
| Тестті жүктеу | 8 келі |
| Жылдамдықтар саны | 1 жылдамдық |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 20 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 370 мм |
- Бағасы: 499 080 ₸


