
Спиральді қамыр илегіш GASTRORAG HS30D-HG
- Бар
- Коды:72694
616 209 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HS30D-HG спиральді қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда сұйық емес қамырдың әртүрлі түрлерін илеу үшін қолданылады. Илеу органының спиралы бір уақытта өз осінің айналасында және тостағанның шеңбері бойымен айналады, осылайша қамыр иленеді. Корпус боялған болаттан, дежа - тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қамырға арналған ілмек кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жылдамдығы:
- Араластырғыш: 123 / 185 айн/мин.
- Дежа: 11 / 24 айн/мин.
Назар аударыңыз! Тауардың суреті түпнұсқадан өзгеше болуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 104 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Тестті жүктеу | 12 келі |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 30 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 430 мм |
- Бағасы: 616 209 ₸


