
Спиральді қамыр илегіш GASTRORAG HS40S-HD
- Бар
- Коды:40841
707 866 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HS40S-HD спиральді қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда сұйық емес қамырдың әртүрлі түрлерін илеу үшін қолданылады. Илеу органының спиралы бір уақытта өз осінің айналасында және тостағанның шеңбері бойымен айналады, осылайша қамыр иленеді. Корпус боялған болаттан, дежа - тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қамырға арналған ілмек кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 133 келі |
| Биіктігі | 1060 мм |
| Тереңдігі | 835 мм |
| Тестті жүктеу | 16 келі |
| Жылдамдықтар саны | 1 жылдамдық |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 40 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 515 мм |
- Бағасы: 707 866 ₸


