
VIATTO HS-30AP спиральді қамыр илегіші
- Бар
- Коды:92719
553 750 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HS-30AP спиральді қамыр илегіші наубайханаларда, кондитерлік цехтарда, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ашытқы қамырын илеу үшін қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жылдамдығы:
- Илеу органы: 125 / 250р/мин.
- Дежа: 10 / 20 айн/мин.
- Тұтынылатын қуат: 0,85 / 1,5 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 800х520х1020 мм
- Түсі: металлик сұр
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Тауар VIATTO брендімен де, PYHL брендімен де жеткізілуі мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | PYHL HS-30AP |
| Салмағы (қаптамасыз) | 106 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 123 келі |
| Биіктігі | 886 мм |
| Тереңдігі | 432 мм |
| Тестті жүктеу | 12.5 кг |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 30 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 725 мм |
- Бағасы: 553 750 ₸


