
VIATTO HWH15B CE қамыр илеу машинасы
- Бар
- Коды:23885
600 170 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бидай, қара бидай-бидай, кондитерлік және басқа да қамырды (ашытқы, ашытқысыз, салқын қой еті, тұшпара, кондитерлік өнімдер, кондитерлік массалар, тартылған шұжық және т.б.) жоғары сапалы илеуге арналған Z-тәрізді илеу органдары бар заманауи VIATTO HWH15B CE жаңа буын илеу машинасы. .
HWH15B қамыр илегіші наубайханаларда, пиццерияларда және кондитерлік дүкендерде, кәсіби асүйлерде кәсіби пайдалануға арналған.
Тауар PYHL брендімен де, VIATTO брендімен де жеткізілуі мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | HWH-15B CE / PYHL HWH15B |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 102 келі |
| Биіктігі | 640 мм |
| Тереңдігі | 820 мм |
| Тестті жүктеу | 8 келі |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 15 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Көлденең |
| Ені | 490 мм |
- Бағасы: 600 170 ₸


