
VIATTO HS-30P спиральді қамыр илегіш
- Бар
- Коды:92718
517 647 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HS-30P спиральді қамыр илегіші наубайханаларда, кондитерлік цехтарда, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ашытқы қамырын илеу үшін қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жылдамдығы:
- Илеу органы: 207 айн/мин.
- Дежа: 20 айн/мин.
- Тұтынылатын қуат: 1,5 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 800х460х870 мм
- Түсі: металлик сұр
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Тауар VIATTO брендімен де, PYHL брендімен де жеткізілуі мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | PYHL HS-30P |
| Салмағы (қаптамасыз) | 97 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 102 келі |
| Биіктігі | 886 мм |
| Тереңдігі | 432 мм |
| Тестті жүктеу | 12.5 кг |
| Жылдамдықтар саны | 1 жылдамдық |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 30 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 725 мм |
- Бағасы: 517 647 ₸


