
VIATTO DH-20B қамыр илеу машинасы
- Бар
- Коды:39658
446 675 ₸
- +7 (702) 313-84-55
VIATTO DH-20B спиральді қамыр илегіштері қамырдың әртүрлі сұрыптарын илеуге арналған және нан-тоқаш кәсіпорындарында, кондитерлік және макарон өнеркәсібінде, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру саласында кеңінен қолданылады.
DH қамыр илегіштерін пайдалану оңай және тартымды дизайнға ие, олар бір жылдамдықты немесе екі жылдамдықты болуы мүмкін, жұмыс барысында алдымен тоқтамай жылдамдықты ауыстыру мүмкіндігі бар. Барлық қамыр илегіштер белдік жетегімен жабдықталған, корпусы ақ түске боялған металдан жасалған, бұйыммен жанасатын бөлшектер, соның ішінде. тот баспайтын болаттан жасалған.
Жұмыс барысында тостаған мен илеу органының бір уақытта айналуы жүреді, бұл жылдамдықты айтарлықтай арттырады және араластырудың тиімділігін арттырады.
Қосымша сипаттамалар:
- Илеу органының айналу жылдамдығы: 207 айн/мин
- Тостағанның айналу жылдамдығы: 20 айн/мин
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | DH-20B 220В |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 94 келі |
| Биіктігі | 730 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Тестті жүктеу | 6 келі |
| Жылдамдықтар саны | 1 жылдамдық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 20 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 690 мм |
- Бағасы: 446 675 ₸


