
VIATTO DH-30B спиральді қамыр илегіші
- Бар
- Коды:66749
525 143 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO DH-30B спиральді қамыр илегіші наубайханаларда, кондитерлік цехтарда, макарон өнеркәсібінде, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда қамырдың әртүрлі түрлерін илеу үшін қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жылдамдығы: 207 айн/мин.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 113 келі |
| Айналдыру ыдысыкернеу | 220 Жылы |
| Биіктігі | 810 мм |
| Тереңдігі | 770 мм |
| Тестті жүктеу | 12 келі |
| Жылдамдықтар саны | 1 жылдамдық |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 30 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 430 мм |
- Бағасы: 525 143 ₸


