
VIATTO DH-30B-A 380В спиральді қамыр илегіш
- Бар
- Коды:66756
526 196 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO DH-30B-A спиральді қамыр илегіші наубайханаларда, кондитерлік цехтарда, макарон өнеркәсібінде, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда қамырдың әртүрлі түрлерін илеу үшін қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жылдамдығы: 125 / 250 айн/мин.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 94 келі |
| Биіктігі | 886 мм |
| Тереңдігі | 725 мм |
| Тестті жүктеу | 12.5 кг |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Қуат | 0.85-тен 1.5 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 30 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 432 мм |
- Бағасы: 526 196 ₸


