
VIATTO HS-80P спиральді қамыр илегіш
- Бар
- Коды:92724
1 920 531 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HS-80P спиральді қамыр илегіші наубайханаларда, кондитерлік цехтарда, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ашытқы қамырын илеу үшін қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жылдамдығы:
- Илеу органы: 120 / 240 айн/мин.
- Дежа: 15 / 30 айн/мин.
- Қуаты: 1,5 / 2,4 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 1010х660х1250 мм
- Түсі: металлик сұр
Тауар VIATTO брендімен де, PYHL брендімен де жеткізілуі мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | PYHL HS-80P |
| Салмағы (қаптамасыз) | 220 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 236 келі |
| Айналдыру ыдысыкернеу | 380 Жылы |
| Биіктігі | 1142 мм |
| Тереңдігі | 580 мм |
| Тестті жүктеу | 32 келі |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Қуат | 2.4 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 70 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 920 мм |
- Бағасы: 1 920 531 ₸


