
VIATTO HS-40AP спиральді қамыр илегіші
- Бар
- Коды:92721
837 606 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HS-40AP спиральді қамыр илегіші наубайханаларда, кондитерлік цехтарда, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ашытқы қамырын илеу үшін қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жылдамдығы:
- Илеу органы: 125 / 250р/мин.
- Дежа: 12 / 24 айн/мин.
- Тұтынылатын қуат: 1,5 / 2,4 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 860х600х1180 мм
- Түсі: металлик сұр
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Тауар VIATTO брендімен де, PYHL брендімен де жеткізілуі мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | PYHL HS-40AP |
| Салмағы (қаптамасыз) | 160 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 170 келі |
| Айналдыру ыдысыкернеу | 380 Жылы |
| Биіктігі | 1052 мм |
| Тереңдігі | 490 мм |
| Тестті жүктеу | 16 келі |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Қуат | 2.4 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 40 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 754 мм |
- Бағасы: 837 606 ₸


