
Торгмаш (Баранович) спиральді қамыр илегіш МТ-12
- Бар
- Коды:40275
1 012 758 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
БЕЛТОРГМАШ МТ-12 спиральді қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда нан-тоқаш немесе кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған негізі мен консистенциясы әртүрлі қамыр илеуге арналған. Модель қорғаныс қақпағымен және микроқосқыштары бар қалқанмен жабдықталған. Тостағанды өз осіне және тостағанның ішіндегі спиральға айналдыру қамырдың мұқият араластырылуын қамтамасыз етеді.
Ерекшеліктері:
- Қоршаған ортаның температурасы 1-ден 40 °С-қа дейін болғанда пайдалану
- ISO 9001-2009 СТБ стандартының талаптарына сәйкес өндіріледі
Қосымша сипаттамалар:
- Қамырға арналған ингредиенттерді жүктеу, артық емес:
- Ашытқы: 12 кг
- Тік (ылғалдылығы 46%-дан кем емес): 4 кг
- Орнатылған электр қозғалтқышының қуаты: 0,55 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 750х500х745 мм
- Қаптама көлемі: 0,28 м3
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | н0000133427 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 73 келі |
| Айналдыру ыдысыкернеу | 220 Жылы |
| Биіктігі | 685 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Тестті жүктеу | 4-тен 12 кг-ға дейін |
| Қуат | 0.81 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 16 л |
| Өнімділік | 50 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 625 мм |
- Бағасы: 1 012 758 ₸



