
Торгмаш (Баранович) спиральді қамыр илегіш МТ-60
- Бар
- Коды:116979
1 801 612 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
БЕЛТОРГМАШ МТ-60 спиральді қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда нан-тоқаш немесе кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған негізі мен консистенциясы әртүрлі қамыр илеуге арналған. Модель қорғаныс қақпағымен және микроқосқыштары бар қалқанмен жабдықталған. Тостағанды өз осіне және тостағанның ішіндегі спиральға айналдыру қамырдың мұқият араластырылуын қамтамасыз етеді.
Жұмыс режимдері:
- "1" – Машина құралдың айналуының бірінші, төменгі жылдамдығында (тостағанның айналымдары – 10 айн/мин., спираль айналымдары – 100 айн/мин.) жұмыс істейді.
- "2" – Машина құралдың айналуының екінші, жоғары жылдамдығында (тостағанның айналымдары – 20 айн/мин., спираль айналымдары – 201 айн/мин.) жұмыс істейді.
- "Авт." – "СТАРТ" батырмасымен іске қосылғаннан кейін, машина алдымен электр жабдықтарының панеліне уақыт релесін орнатуға байланысты уақыт ішінде бірінші (төменгі) жылдамдықта жұмыс істейді (машинаны жасау кезінде кәсіпорында 90 секунд орнатылған). Осы уақыттан кейін құрылғы құралдың екінші (жоғарырақ) айналу жылдамдығына автоматты түрде ауысады және "ТОҚТАТУ" түймесі өшірілгенше онымен жұмыс істейді.
Ерекшеліктері:
- Қоршаған ортаның температурасы 1-ден 40 °С-қа дейін болғанда пайдалану
- ISO 9001-2015 СТБ стандартының талаптарына сәйкес өндіріледі
Қосымша сипаттамалар:
- Қамырға арналған ингредиенттерді жүктеу, артық емес:
- Ашытқы: 48 кг
- Тік (ылғалдылығы 46%-дан кем емес): 25 кг
- Номиналды тұтынылатын қуат: 1,43 / 2,15 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | н0000160763 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 135 келі |
| Биіктігі | 905-тен 1460 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 535 мм |
| Тестті жүктеу | 25-тен 48 кг-ға дейін |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Тік сынақ кернеуі | 380 Жылы |
| Қуат | 1.43-тен 2.15 кВТ-қа дейін |
| Тостағанның көлемі | 60 л |
| Өнімділік | 200 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 905 мм |
- Бағасы: 1 801 612 ₸



