
Торгмаш (Баранович) спиральді қамыр илегіш МТ-25-01
- Бар
- Коды:40277
1 027 679 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
БЕЛТОРГМАШ МТ-25-01 спиральді қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда нан-тоқаш немесе кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған негізі мен консистенциясы әртүрлі қамыр илеуге арналған. Модель қорғаныс қақпағымен және микроқосқыштары бар қалқанмен жабдықталған. Тостағанды өз осіне және тостағанның ішіндегі спиральға айналдыру қамырдың мұқият араластырылуын қамтамасыз етеді.
Жұмыс режимдері:
- "1" – Машина құралдың айналуының бірінші, төменгі жылдамдығында (тостағанның айналымдары – 12 айн/мин., спираль айналымдары – 120 айн/мин.) жұмыс істейді.
- "2" – Машина құралдың айналуының екінші, жоғары жылдамдығында (тостағанның айналымдары – 24 айн/мин., спираль айналымдары – 240 айн/мин.) жұмыс істейді.
- "Авт." – "СТАРТ" батырмасымен іске қосылғаннан кейін, машина алдымен электр жабдықтарының панеліне уақыт релесін орнатуға байланысты уақыт ішінде бірінші (төменгі) жылдамдықта жұмыс істейді (машинаны жасау кезінде кәсіпорында 90 секунд орнатылған). Осы уақыттан кейін құрылғы құралдың екінші (жоғарырақ) айналу жылдамдығына автоматты түрде ауысады және "ТОҚТАТУ" түймесі өшірілгенше онымен жұмыс істейді.
Ерекшеліктері:
- Қоршаған ортаның температурасы 1-ден 40 °С-қа дейін болғанда пайдалану
- ISO 9001-2009 СТБ стандартының талаптарына сәйкес өндіріледі
Қосымша сипаттамалар:
- Қамырға арналған ингредиенттерді жүктеу, артық емес:
- Ашытқы: 16 кг
- Тік (ылғалдылығы 46%-дан кем емес): 8 кг
- Орнатылған электр қозғалтқышының қуаты: 0,75 / 0,85 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | н0000099112 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 75 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 83 келі |
| Биіктігі | 685 мм |
| Тереңдігі | 385 мм |
| Тестті жүктеу | 8-ден 16 кг-ға дейін |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Қуат | 1.1-ден 1.3 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 20 л |
| Өнімділік | 95 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 650 мм |
- Бағасы: 1 027 679 ₸


