
Hurakan HKN-8SN қамыр илегіші
- Бар
- Коды:123634
332 820 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-8SN қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нан-тоқаш өнімдеріне қамыр илеу үшін қолданылады. Корпус боялған металдан, тостағаннан және саптамалардан - тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ілмек кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жылдамдығы:
- Дежа: 21 айн/мин.
- Ілмек: 159 айн/мин.
- Ұнды тиеу: 3 кг
- Қаптамадағы габариттері: 555x355x480 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 207092 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 43 келі |
| Биіктігі | 380 мм |
| Тереңдігі | 314 мм |
| Тестті жүктеу | 4.5 кг |
| Жылдамдықтар саны | 1 жылдамдық |
| Қуат | 0.45 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 8 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 510 мм |
- Бағасы: 332 820 ₸


