
Спиральді қамыр илегіш Hurakan HKN-M20SN2V
- Бар
- Коды:91147
459 301 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-M20SN2V спиральді қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш немесе кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған негізі мен консистенциясы әртүрлі қамыр илеуге арналған. Корпус боялған металдан, тостағаннан және саптамалардан - тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жылдамдығы:
- Дежа: 15 / 20 айн/мин.
- Қондырма: 150 / 200 айн/мин.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Тестті жүктеу | 10 келі |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 21 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 390 мм |
- Бағасы: 459 301 ₸


