
Спиральді қамыр илегіш Hurakan HKN-20SN2V
- Бар
- Коды:46423
484 181 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-20SN2V спиральді қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш немесе кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған негізі мен консистенциясы әртүрлі қамыр илеуге арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен жабдықталған. Корпус боялған металдан, тостағаннан және саптамалардан - тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның айналу жылдамдығы: 10 / 20 айн/мин.
- Саптаманың айналу жылдамдығы: 110 / 180 айн/мин.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 140684 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 117 келі |
| Биіктігі | 825 мм |
| Тереңдігі | 675 мм |
| Тестті жүктеу | 10 келі |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 20 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 484 181 ₸


