
Спиральді қамыр илегіш Hurakan HKN-10SN
- Бар
- Коды:182931
383 332 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-10SN спиральді қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш немесе кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған негізі мен консистенциясы әртүрлі қамыр илеуге арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен жабдықталған. Корпус боялған металдан, тостаған мен саптама тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ілмек кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Ұнды тиеу: 4 кг
- Тостағанның айналу жылдамдығы: 15 айн/мин.
- Ілгектің айналу жылдамдығы: 106 айн/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 375x680x780 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 207093 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 58 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 69 келі |
| Биіктігі | 630 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Тестті жүктеу | 6 келі |
| Жылдамдықтар саны | 1 жылдамдық |
| Қуат | 0.65 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 10 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 315 мм |
- Бағасы: 383 332 ₸


