
Көлденең қамыр илегіш Hurakan HKN-2HN
- Бар
- Коды:130199
124 132 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-2HN көлденең типті қамыр илегіш ашытқы қамырын, тік қой қамырын, кондитерлік өнімдерге арналған қамырды, кондитерлік массаларды, тартылған шұжықтарды илеуге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Корпус боялған металдан, бункер мен саптама тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Аударылатын бункер
- Тостағанның айналу жылдамдығы: 36 айн/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 410х410х280 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 217453 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 18 келі |
| Биіктігі | 370 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Тестті жүктеу | 2.5 кг |
| Жылдамдықтар саны | 1 жылдамдық |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Көлденең |
| Ені | 365 мм |
- Бағасы: 124 132 ₸


