
Көлденең қамыр илегіш Hurakan HKN-5HN
- Бар
- Коды:130203
237 999 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-5HN көлденең типті қамыр илегіш ашытқы қамырын, тік қой қамырын, кондитерлік өнімдерге арналған қамырды, кондитерлік массаларды, тартылған шұжықтарды илеуге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Корпус боялған металдан, бункер мен саптама тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Аударылатын бункер
- Тостағанның айналу жылдамдығы: 36 айн/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 640х360х530 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 217454 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 39.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 45 келі |
| Биіктігі | 395 мм |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Тестті жүктеу | 5 келі |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 10 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Көлденең |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 237 999 ₸


