
Спиральді қамыр илегіш Hurakan HKN-50SN2V
- Бар
- Коды:66905
891 370 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-50SN2V спиральді қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш немесе кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған негізі мен консистенциясы әртүрлі қамыр илеуге арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен жабдықталған. Корпус боялған металдан, тостағаннан және саптамалардан - тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның айналу жылдамдығы: 15 / 30 айн/мин.
- Саптаманың айналу жылдамдығы: 120 / 240 айн/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 580х960х1230 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 144943 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 141 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 168 келі |
| Айналдыру ыдысыкернеу | 380 Жылы |
| Биіктігі | 1120 мм |
| Тереңдігі | 876 мм |
| Тестті жүктеу | 25 келі |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Қуат | 2.4 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 50 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 526 мм |
- Бағасы: 891 370 ₸


