
Hurakan HKN-25HN қамыр илейтін машина
- Бар
- Коды:122251
463 576 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-25HN қамыр илеу машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ашытқы қамырын, тұшпара, пасталар мен үй кеспелерін, кондитерлік массалар мен тартылған шұжықтарды дайындауға арналған тік қамырды илеу үшін қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жылдамдығы: 40 айн/мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 75 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 85 келі |
| Биіктігі | 735 мм |
| Тереңдігі | 605 мм |
| Тестті жүктеу | 25 келі |
| Жылдамдықтар саны | 1 жылдамдық |
| Тік сынақ кернеуі | 220 Жылы |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Басты көтеру механизмі | көтере алмайтын траверс |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 50 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Көлденең |
| Ені | 820 мм |
- Бағасы: 463 576 ₸


