
Hurakan HKN-15HNM қамыр илейтін машина
- Бар
- Коды:292585
309 767 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-15HNM қамыр илеу машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тұшпара, пастер және үй кеспесін жасау үшін қатты қамыр илеу үшін қолданылады.
Назар аударыңыз! Тауардың суреті түпнұсқадан өзгеше болуы және таныстыру мақсатында ұсынылуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 61 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 70.6 кг |
| Биіктігі | 750 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Тестті жүктеу | 12.5 кг |
| Тік сынақ кернеуі | 220 Жылы |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 24 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Көлденең |
| Ені | 655 мм |
- Бағасы: 309 767 ₸



