
Көлденең қамыр илегіш Hurakan HKN-15HN
- Бар
- Коды:130149
403 572 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-15HN көлденең типті қамыр илегіш ашытқы қамырын, тік қой қамырын, кондитерлік өнімдерге арналған қамырды, кондитерлік массаларды, тартылған шұжықтарды илеуге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Модель тісті беріліспен жабдықталған, бұл жұмыс кезінде оның шуын айтарлықтай азайтады. Корпус боялған металдан, тостағаннан және саптамалардан - тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның айналу жылдамдығы: 40 айн/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 800х800х580 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 209646 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 68 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 80 келі |
| Биіктігі | 725 мм |
| Тереңдігі | 540 мм |
| Тестті жүктеу | 15 келі |
| Жылдамдықтар саны | 1 жылдамдық |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 33 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Көлденең |
| Ені | 720 мм |
- Бағасы: 403 572 ₸


