
Спиральді қамыр илегіш Hurakan HKN-10CN
- Бар
- Коды:104093
569 722 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-10CN спиральді қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш немесе кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған негізі мен консистенциясы әртүрлі қамыр илеуге арналған. Модель тісті беріліспен жабдықталған, бұл жұмыс кезінде оның шуын айтарлықтай азайтады. Корпус боялған металдан, тостағаннан және саптамалардан - тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жылдамдығы:
- Дежа: 18 айн/мин.
- Қондырма: 156 айн/мин.
- Араластыру уақыты: 10-нан 12 минутқа дейін.
- Қаптамадағы габариттері: 480х730х910 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбалы дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 179529 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 105 келі |
| Биіктігі | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Тестті жүктеу | 5 келі |
| Жылдамдықтар саны | 1 жылдамдық |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 10 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 660 мм |
- Бағасы: 569 722 ₸


