
Hurakan HKN-25HNM қамыр илейтін машина
- Бар
- Коды:290064
463 240 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-25HNM қамыр илеу машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тұшпара, пастер және үй кеспесін жасау үшін қатты қамыр илеу үшін қолданылады.
Назар аударыңыз! Тауардың суреті түпнұсқадан өзгеше болуы және таныстыру мақсатында ұсынылуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 86 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 98 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Тестті жүктеу | 25 келі |
| Тік сынақ кернеуі | 220 Жылы |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 48 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 463 240 ₸


