
Hurakan HKN-E40SN қамыр илегіші
- Бар
- Коды:123635
650 565 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-E40SN қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тұшпара, нан-тоқаш және макарон өнімдерін пісіруге арналған қою қамырды илеуге арналған. Корпус боялған металдан, тостаған мен саптама тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ілмек кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жылдамдығы:
- Дежа: 24 айн/мин.
- Ілмек: 250 айн/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 580x860x1040 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 205135 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 131.5 кг |
| Биіктігі | 1035 мм |
| Тереңдігі | 790 мм |
| Жылдамдықтар саны | 1 жылдамдық |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 40 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 490 мм |
- Бағасы: 650 565 ₸


