
Спиральді қамыр илегіш Hurakan HKN-M50SN
- Бар
- Коды:91143
807 100 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-M50SN спиральді қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш немесе кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған негізі мен консистенциясы әртүрлі қамыр илеуге арналған. Корпус боялған металдан, тостағаннан және саптамалардан - тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жылдамдығы:
- Дежа: 17 айн/мин.
- Қондырма: 170 айн/мин.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 170 келі |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Тереңдігі | 880 мм |
| Тестті жүктеу | 20 келі |
| Жылдамдықтар саны | 1 жылдамдық |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 54 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 807 100 ₸


