
Спиральді қамыр илегіш Hurakan HKN-50SN
- Бар
- Коды:66902
867 235 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-50SN спиральді қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш немесе кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған негізі мен консистенциясы әртүрлі қамыр илеуге арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен жабдықталған. Корпус боялған металдан, тостағаннан және саптамалардан - тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның айналу жылдамдығы: 30 айн/мин.
- Саптаманың айналу жылдамдығы: 240 айн/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 580х960х1230 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 144942 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 135.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 165.8 кг |
| Айналдыру ыдысыкернеу | 220 Жылы |
| Биіктігі | 1120 мм |
| Тереңдігі | 876 мм |
| Тестті жүктеу | 25 келі |
| Жылдамдықтар саны | 1 жылдамдық |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 50 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 526 мм |
- Бағасы: 867 235 ₸


