
Спиральді қамыр илегіш Hurakan HKN-130SN2V
- Бар
- Коды:182618
3 625 598 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-130SN2V спиральді қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш немесе кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған негізі мен консистенциясы әртүрлі қамыр илеуге арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен жабдықталған. Корпус боялған металдан, тостағаннан және саптамалардан - тот баспайтын болаттан жасалған. Жеткізу көлеміне ілмек кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Ұнды тиеу: 50 кг
- Тостағанның айналу жылдамдығы: 18 айн/мин.
- Саптаманың айналу жылдамдығы: 122 / 245 айн/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 810x1230x1390 мм
Назар аударыңыз! Фотосуреттегі сурет ақпараттық мақсатта берілген және түпнұсқадан өзгеше болуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 405 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 456 келі |
| Айналдыру ыдысыкернеу | 380 Жылы |
| Биіктігі | 1230 мм |
| Тереңдігі | 1175 мм |
| Тестті жүктеу | 75 келі |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Қуат | 6.3 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 130 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 730 мм |
- Бағасы: 3 625 598 ₸


