
Hurakan HKN-200SN2V қамыр илегіші
- Бар
- Коды:272179
4 998 232 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-200SN2V қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш немесе кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған негізі мен консистенциясы әртүрлі қамыр илеуге арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен жабдықталған. Корпус боялған металдан, дежа - тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Бір реттік илеу: 75 кг ұн
- Тостағанның айналу жылдамдығы: 16 айн/мин.
- Ілмектің айналу жылдамдығы: 225 / 112 айн/мин.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 710 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 836 келі |
| Айналдыру ыдысыкернеу | 380 Жылы |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Тереңдігі | 1460 мм |
| Тестті жүктеу | 110 келі |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Қуат | 9 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 200 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 905 мм |
- Бағасы: 4 998 232 ₸


