
Спиральді қамыр илегіш Hurakan HKN-40CN
- Бар
- Коды:104096
901 175 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-40CN спиральді қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш немесе кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған негізі мен консистенциясы әртүрлі қамыр илеуге арналған. Модель тісті беріліспен жабдықталған, бұл жұмыс кезінде оның шуын айтарлықтай азайтады. Корпус боялған металдан, тостағаннан және саптамалардан - тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жылдамдығы:
- Дежа: 18 айн/мин.
- Қондырма: 156 айн/мин.
- Араластыру уақыты: 12-ден 18 минутқа дейін.
- Қаптамадағы габариттері: 570х930х1115 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбалы дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 175 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 205 келі |
| Биіктігі | 1022 мм |
| Тереңдігі | 510 мм |
| Тестті жүктеу | 15 келі |
| Жылдамдықтар саны | 1 жылдамдық |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 40 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 860 мм |
- Бағасы: 901 175 ₸



