
Спиральді қамыр илегіш Hurakan HKN-60SN2V
- Бар
- Коды:182648
1 308 547 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-60SN2V спиральді қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш немесе кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған негізі мен консистенциясы әртүрлі қамыр илеуге арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен жабдықталған. Корпус боялған металдан, тостағаннан және саптамалардан - тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ілмек кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Ұнды тиеу: 25 кг
- Қаптамадағы габариттері: 580x945x1250 мм
Назар аударыңыз! Фотосуреттегі сурет ақпараттық мақсатта берілген және түпнұсқадан өзгеше болуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 180 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 196 келі |
| Биіктігі | 1060 мм |
| Тереңдігі | 876 мм |
| Тестті жүктеу | 37 келі |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Қуат | 2.4 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 60 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 526 мм |
- Бағасы: 1 308 547 ₸


